Курсантки Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ: рядові поліції Дар’я Грищенко, Крістіна Мельник, Крістіна Чередниченко та Єлизавета Шевцова під керівництвом своєї кураторки Цвітани Баранової вкотре стали донорами, цього разу для маленької пацієнтки гематологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні.

Вже третій рік поспіль курсанти філії залучаються до донорської діяльності, адже одним із головних завдань майбутніх поліцейських є надання допомоги та захист тих, хто цього потребує. «На сьогодні вже сформована постійна «Команда ДОБРА», до якої входять як курсанти, так і студенти, а також працівники філії, які завжди відгукуються у наданні допомоги ближньому, адже лише об’єднавшись, ми можемо зробити більше», – зазначила Цвітана Баранова.

Сумська філія ХНУВС