Команда курсантів факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ –  Олександр Кукочка, Віолетта Грибанова, Руслан Кодаш, Віктор Алексієнко, – взяла участь у змаганнях з інтелектуальних та інформаційних технологій. Вони проходили 22–24 березня 2016 року в рамках ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

Всеукраїнський студентський форум зібрав учасників з усіх куточків України. Серед них Університет повітряних сил ім. Івана Кожедуба, Одеський морський університет, Донецький національний технічний університет, Чернівецький політехнічний університет та ін.

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ отримали Почесну грамоту учасників змагань. Проте, не менш важливим результатом олімпіади стало спілкування молоді, обмін досвідом з опанування знаннями, обговорення майбутніх планів з представниками іншіх навчальних закладів України.

Завідувачі кафедр та викладачі, які супроводжували свої команди, під час проведення форуму, взяли участь у семінарі, відвідали музей ХНУРЕ та вернісаж сучасних харківських художників.