Курсанти 2 та 3 курсу факультету № 1 Антон Резник, Анастасія Дикун та Софія Переверзева, які є учасниками Центру взаємодії із закладами середньої освіти Школи наукового лідерства, провели зустріч з ліцеїстами комунального закладу «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою “Рятувальник”».

Курсанти розповіли вихованцям ліцею про умови вступу, особливості навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про організацію освітнього процесу, міжнародну діяльність, творчу, наукову та громадську роботи в університеті, про спортивні успіхи збірних команд університету, зокрема, про перемогу в «Динаміаді 2021» Міністерства внутрішніх справ України. Ознайомили з напрямами роботи Школи наукового лідерства та перемоги курсантів у науковій сфері. Курсанти запросили ліцеїстів приєднуватися до соціальних мереж університету, де завжди можна знайти актуальну й цікаву інформацію для саморозвитку та реалізації своєї освітньо-професійної мрії.