Голова циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Оксана Савченко та викладачка циклової комісії Наталія Коверсун взяли участь у круглому столі на тему «Підготовка учасників Малої академії наук: взаємодія на результат». Захід проводився на базі Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського.

Лейтмотив заходу «Обдаровані діти – скарб нації» був підкріплений здобутками викладачів-філологів педагогічного коледжу та Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС. Під час проведення круглого столу обговорювалися питання підготовки здобувачів освіти до участі у Малій академії наук, наголошувалися ключові аспекти роботи у секції філологічних наук.

Отримані знання щодо взаємодії наукового керівника та учасників Малої академії наук знадобляться викладачам для ефективної та результативної роботи зі здобувачами освіти, які беруть участь у заходах, що проводяться МАН на місцевому та регіональному рівнях.

КЛК ХНУВС