В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ для слухачів курсів первинної професійної підготовки поліцейських було проведено бінарне заняття з відпрацювання практичних питань та вирішення завдань, покладених на підрозділи особливого призначення Національної поліції України в їх службовій діяльності в рамках навчального предмета «Тактико-спеціальна підготовка». Заняття відбулося на базі тренінгового центру ГУНП в Харківській області.

Зі слухачами курсів первинної професійної підготовки поліцейських заняття провели викладач циклу спеціальних дисциплін інституту післядипломної освіти ХНУВС Олександр Німецький та інспектор тренінгового центру ГУНП в Харківській області старший лейтенант поліції Роман Зайцев.