Науковці університету – завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко та старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності кандидат соціологічних наук, доцент Валерій Московець – взяли участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференція «Science and Practice, Actual Problems, Innovations», що відбулася в м. Амстердам, Нідерланди. Вчені презентували доповідь «Віктимність як фактор, що сприяє сексуальній експлуатації неповнолітніх». У конференції взяли участь 123 науковці з різних країн світу. За результатами наукового заходу видано збірник матеріалів обсягом 525 сторінок.