Учасник Школи наукового лідерства курсант 3 курсу факультету № 1 Андрій Топчій взяв участь у міжнародній конференції «Family, Class and Inequalities in Central and Eastern Europe» (Центр соціальних досліджень Університету Вітаутаса Магнуса, Литва).

У конференції взяли участь вчені, які розглядають різні сфери сімейного життя крізь призму класової нерівності в Центральній та Східній Європі.

Серед 24 публікацій, надісланих для участі у конференції представниками різних держав, є й єдина наукова стаття з України курсанта   Харківського національного університету внутрішніх справ Андрія Топчія за темою «Вплив соціально-економічного розвитку на сімейну політику».

Свої роботи також надіслали представники закладів освіти та науково-дослідних центрів – Угорського інституту демографічних досліджень, Університету Вітовта Великого, Вільнюського університету, Університету Сараєво, Університету кардинала Стефана Вишинського, Литовського центру соціальних наук, Чеської академії наук, Університету Бабес-Боляї, Будапештського університету Корвіна

Наразі Андрій Топчій бере участь у програмі всеукраїнської академічної мобільності «Студентська Академічна Мобільність Україна» у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Програма студентської академічної мобільності (САМ Україна) є частиною програми «House of Europe» і фінансується Європейським Союзом із залученням Британської Ради.