Представниками відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи було проведено профорієнтаційну зустріч із майбутніми випускниками Комунального закладу «Харківській ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою “Правоохоронець”» Харківської обласної ради.

Представники університету пояснили ліцеїстам правила вступу на наступний навчальний рік та надали профорієнтаційні матеріали з вичерпною інформацією про Харківський національний університет внутрішніх справ. Начальник відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи підполковник поліції Станіслав Баглаєнко відповів на запитання вихованців ліцею щодо перспектив подальшого працевлаштування, розповів молоді про історію та досягнення Харківського поліцейського вишу.