Щороку, 9 листопада, в Україні вшановують не лише пам'ять преподобного Нестора-Літописця, а й відзначають День української писемності та мови. Мільйони українців беруться за перо та долучаються до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Він не має на меті перевірити грамотність конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб-акція єднання навколо рідної мови.

Представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до написання 21-го диктанту національної єдності. «Мова – це душа нації. І на скільки ми будемо володіти нею, настільки сильними ми будемо», – зазначили учасники написання радіодиктанту.

Нагадаємо, написання Всеукраїнського диктанту національної єдності започатковано у 2000 році. Відтоді щороку цього дня кожен бажаючий може взяти участь у написанні радіодиктанту з рідної мови.

Сумська філія ХНУВС