Учасниці Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ курсантки 2 курсу Кристина Коваль, Владислава Балера, Поліна Суслова, Юлія Шелест та голова Школи Віталій Найда взяли участь у всеукраїнському онлайн-заході від Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України «Ніч молодіжної науки-2021». На заході були представлені наукові товариства закладів вищої освіти, дослідницькі центри та наукові дослідження окремих науковців.

Учасниця Школи Поліна Суслова представила громадську роботу Школи, яка виступає способом практичної реалізації наукових розробок. Юлія Шелест розповіла про плідну співпрацю з організацією «Союз пошукових загонів України» у проведенні розкопок у Балаклійському районі Харківської області з метою збереження пам'яті про Другу світову війну, її наслідків та воїнів, що поклали свої життя заради миру. Владислава Балера ознайомила учасників заходу з роботою курсантів у заходах неформальної освіти, форумах, курсах, вебінарах, конференціях, що виступають джерелом осмислення нових ідей, їх критичного аналізу, спільного обговорення та обміну досвідом. Кристина Коваль представила міжнародний напрям наукової діяльності Школи за результатами участі у міжнародних програмах і конкурсах.