Слухач магістратури факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Лілія Бірукова взяла участь у конкурсі наукових статей з актуальних питань розвитку кримінологічної віктимології (до 70-річчя з Дня народження доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України О.М. Джужи), що був організований Донецьким державним університетом внутрішніх справ спільно з Центром українсько-європейського наукового співробітництва.

Участь у заході взяли здобувачі з освітніх і наукових центрів таких,  як Харківський національний університет внутрішніх справ, Донецький державний університет внутрішніх справ, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Львівський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Львівський університет бізнесу та права, Національний університет «Одеська юридична академія», Житомирський державний університет імені Івана Франка, Національний університет «Чернігівська політехніка», Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола.

Лілія Бірукова представила на конкурс наукову статтю за темою «Розвиток кримінологічної віктимології як наукової теорії». Науковий керівник – доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 доцент, кандидат юридичних наук Вікторія Давиденко. За результатами конкурсу слухачка магістратури була нагороджена сертифікатом за участь у конкурсі, її стаття увійшла у збірник матеріалів конкурсу.

Учасників заходу привітав  доктор юридичних наук, професор, академік Української екологічної академії наук, заслужений юрист України Олександр Джужа,  який побажав молодим науковцям натхнення та нових досягнень.

Лілія Бірукова взяла участь у конкурсі в рамках науково-дослідної діяльності наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6.