Працівниками Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС – відповідальною з академічної доброчесності та гендерних питань кандидаткою економічних наук Мариною Петченко, співробітниками відділу організації наукової роботи та гендерних питань доктором економічних наук, доцентом Ганною Тельновою, кандидатом технічних наук Вадимом Орлом і кандидаткою економічних наук Ольгою Глазуновою – проведено науковій семінар на тему «Проблемні питання академічної доброчесності в освіти».

У заході взяли участь здобувачі освіти льотно-технічних та економічних спеціальностей, члени наукових гуртків,  науково-педагогічний та педагогічний склад, представники структурних підрозділів коледжу.

Спікеркою виступила Марина Петченко, яка поділилася своїм досвідом проходження стажування за кордоном, участі у вебінарах, на курсах та круглих столах з питань академічної доброчесності, розкрила питання нормативно-правового регулювання академічної доброчесності, основні принципи та фундаментальні цінності академічної доброчесності (вітчизняний та закордонний досвід), навела перелік розповсюджених причин недоброчесності та шляхи їх уникнення.

Проведений семінар підвищив рівень обізнаності з питань академічної доброчесності серед здобувачів освіти та працівників коледжу, що впливає на якість надання освітніх послуг.

КЛК ХНУВС