Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Олег Гончарук у рамках профорієнтаційної роботи відвідав комунальний заклад Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області та презентував інформаційно-ілюстративні матеріали про ХНУВС, розповів про університет, напрями підготовки фахівців та терміни навчання. Розповів про підготовку до ЗНО на підготовчих курсах, ознайомив з діяльністю кафедри військової підготовки, де можна отримати військово-облікову спеціальність «Морально-психологічне забезпечення дій військ (сил)» та військове звання «молодший лейтенант запасу».

Під час зустрічі із заступником директора з навчально-виховної роботи Наталією Голуб обговорювалися особливості організації навчального процесу в умовах карантину та можливості співпраці з метою вдосконалення профорієнтаційної роботи та формування якісного контингенту курсантів і студентів.