Представники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи ХНУВС провели зустріч з учнями Комунального закладу «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою “Рятувальник”» Харківської обласної ради.

Начальник відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи підполковник поліції Станіслав Баглаєнко роз’яснив молоді умови і порядок вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році, а також про перспективи навчання у поліцейському виші. Він відповів на запитання вихованців ліцею щодо специфіки підготовки курсантів та студентів за різними спеціальностями. Розповів про перспективи подальшого працевлаштування, про сучасну матеріально-технічну базу університету та роботу чисельних спортивний секцій, гуртків художньої самодіяльності, прикладного мистецтва тощо.

Ліцеїсти отримали профорієнтаційні матеріали про Харківський поліцейський виш.