Професором кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Валерієм Пчолкіним було проведено профорієнтаційну зустріч із керівництвом Харківської загальноосвітньої школи № 70.

Валерій Пчолкін обговорив із директором школи питання щодо продовження співпраці з ХНУВС та розповів про роботу підготовчого відділення, що забезпечує якісну підготовку всіх категорій абітурієнтів до вступу в університет, про умови навчання на підготовчих курсах.

Була надана іміджева продукція – буклети, календарі, газети з інформацією про заклад вищої освіти системи МВС, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, зокрема на факультеті № 6, вимоги до абітурієнтів тощо.