Представники Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з курсантами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, які беруть участь у програмі всеукраїнської академічної мобільності «Студентська Академічна Мобільність Україна» взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

Участю у такій символічній акції курсанти засвідчили партнерство між двома університетами, спільні цінності та бачення подальшого розвитку країни, а також продемонстрували підтримку розвитку української мови у Східній Україні. Курсанти спільно готувалися до диктанту, надавали один одному поради щодо якісного написання конкурсної роботи.

Програма студентської академічної мобільності (САМ Україна) є частиною програми «House of Europe» і фінансується Європейським Союзом із залученням Британської Ради.