Традиційно, в День української писемності та мови, в нашій країні відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цей захід є масштабною акцією, яка об’єднує педагогів, школярів, студентів, науковців, політиків, українських громадських діячів і зірок, а також тих, кому небайдужа доля рідної мови, навіть далеко за межами Батьківщини. Учасники мають унікальну можливість стати частиною популярного флешмобу, а також перевірити свої знання з орфографії та пунктуації. Цьогоріч автором тексту і читцем був культовий український письменник Юрій Андрухович. Диктант мав назву «Слідом за пам’яттю» і є початком його нового роману. Наукова консультантка мовознавиця Лариса Масенко надала поради учасникам, як написати диктант без помилок. До ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності долучилися і студенти факультету № 6 разом із доценткою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидаткою філологічних наук Наталією Кобилко. Свої диктанти учасники можуть протягом доби надіслати на перевірку спеціальній фаховій комісії, яка оголосить переможців.