Представники Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ провели зустріч з курсантами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, які беруть участь у програмі всеукраїнської академічної мобільності «Студентська Академічна Мобільність Україна». Відкрив зустріч голова Школи наукового лідерства факультету № 1 Віталій Найда, який зазначив, що здобувачі освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ мають широкий доступ до можливостей неформальної освіти, міжнародних програм, наукових та творчих конкурсів, громадської діяльності. Віталій Найда наголосив на необхідності проведення здобувачами освіти  моніторингу освітніх можливостей, ознайомив їх з актуальними стипендійними конкурсами, а також презентував видання «Методичні рекомендації щодо організації наукової, творчої, міжнародної, громадської роботи», підготовленого курсантами-учасниками Школи наукового лідерства. Учасниці Школи – курсантки 2 курсу факультету № 1 Поліна Суслова, Владислава Балера, Юлія Шелест, Кристина Коваль – розповіли курсантам ДДУВС про громадську роботу, що відбувається в межах Школи наукового лідерства,  про участь у заходах неформальної освіти, у вебінарах, програмах, ознайомили з творчою та міжнародною діяльністю, участю у соціальних проєктах,  зокрема, пошуках безвісти зниклих осіб, археологічних розкопках тощо.

Програма студентської академічної мобільності (САМ Україна) є частиною програми «House of Europe» і фінансується Європейським Союзом із залученням Британської Ради.