В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалися навчання для представників поліцейських підрозділів різних областей України. 19 працівників семи областей навчатимуться на курсах спеціалізації поліцейських підрозділів слідства, 25 поліцейських з Полтави та Харкова – на курсах підвищення кваліфікації патрульної поліції і 20 представників з Одеської, Полтавської та Черкаської областей проходитимуть навчання на курсах підвищення кваліфікації слідства.

Зі слухачами курсів зустрілися ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор полковник поліції Дмитро Швець і директор інституту післядипломної освіти Дмитро Косінов. Ректор університету зазначив, що в університеті є всі умови для якісного навчання та закликав слухачів дотримуватися службової дисципліни, правил внутрішнього розпорядку та карантинних вимог.