У місті Відні (Австрія) відбулося зарубіжне стажування науковців, викладачів та магістрів кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ за сприянням World Association for the Support of the Scientists. Під час 30-ти годинного курсу «Методологія міждисциплінарних досліджень в галузі соціальних та поведінкових наук» слухачі ознайомилися з сучасними тенденціями у методології психології, психотерапії, сучасними підходами до збору даних та інформації у науково-дослідницьких лабораторіях, з методологією клінічних досліджень тощо. Пройшли практики з міждисциплінарних психологічних студій, а також міжнародної, наукової та освітньої мобільності.

В межах програми викладачі відвідали Музей-квартиру відомого психіатра, засновника психоаналізу Зігмунда Фрейда.

Культурна програма містила ознайомлення з історичними, культурними та архітектурними пам’ятками Відня.

За результатами навчання учасники отримали міжнародні сертифікати.