Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Петровська в рамках вивчення дисципліни «Страхування» організувала проведення заняття для студентів третього курсу денної форми навчання за участі директорки Східного регіонального офісу страхової компанії «ПЗУ Україна» Надії Іваницької.

Доповідачка розповіла студентам про специфіку кожної галузі страхування та їх особливості, назвала найбільш розповсюджені види страхування, поділилася досвідом практичної діяльності страхової компанії, також навела конкретні приклади щодо виплат за страховими випадками.

Тема заняття виявилася цікавою та викликала жваву дискусію і запитання від студентів.

Заняття було проведено у режимі відеоконференції на платформі Zoom.

Сумська філія ХНУВС