Відповідальна з академічної доброчесності Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко взяла участь у семінарі з підвищення кваліфікації на тему «Цілі сталого розвитку: проблеми впровадження та завдання для сфери науки, технологій та інновацій», що організований Українським інститутом науково-технічної експертизи та інформації.

Спікеркою вебінару виступила Людмила Мусіна – кандидатка економічних наук, завідувачка сектору ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації».

Участь у семінарі взяли понад 90 учасників – співробітники УкрІНТЕІ та МОН України, науковці, представники закладів вищої освіти, галузевих інститутів тощо.

Марина Петченко отримала сертифікат підвищення кваліфікації, а отримані знання будуть використані в науковій діяльності.

КЛК ХНУВС