Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 доктор юридичних наук, професор Олена Синявська взяла участь в  онлайн-тренінгу «Грантові програми Європейської Комісії - 2022» від Кшиштофа Налепи, представника ЄК у Польщі з питань культури, освіти, молоді та інновацій. Захід, у якому брали участь близько 200 представників закладів вищої освіти та громадських організацій всіх регіонів України, був організований Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІМАНС).

Того ж дня Олена Синявська прослухала онлайн семінар для викладачів «Діагностика і збереження психічного здоров'я», який провів Андрій Бешлей, засновник ГО Центр трансперсональної психології (м. Львів) й отримала сертифікат.