Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсанти 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Поліна Суслова, Олександр Катренко та Платон Мозговий взяли участь у відкритій зустрічі з активістами Молодіжного центру ХТЗ Харківської обласної громадської організації «Мир». Захід був присвячений актуальним питанням проєктного менеджменту.

Разом з іншими активістами курсанти обговорювали тематику нових проєктів, які можна реалізувати, а також запропонували власні шляхи вирішення проблем Індустріального району Харкова.

Учасники Школи розказали про власні ініціативи, ідеї та плани на майбутнє, а також домовилися про співпрацю з різними громадськими організаціями Харкова, яких зацікавила діяльність курсантів.