Представники кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС – завідувачка кафедри Ольга Гетманець, професорки Аліна Чорна, Ірина Сядриста та доцентка Євгенія Ананьєва провели зустріч із членами команди Академії футболу ФК «Металіст», які одночасно є випускниками старших класів. Захід пройшов у рамках організації проведення науково-творчого конкурсу з фінансової безпеки та фінансових розслідувань, мета якого – підвищення фінансової грамотності серед випускників, відродження традицій написання твору як самостійної творчої роботи, підвищення рівня знань студентів про історію фінансової науки.

Майбутнім абітурієнтам запропонували взяти участь у Конкурсі, надали інформаційні матеріали щодо конкурсного відбору та звернули увагу про особливості навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».