Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Олена Статівка пройшла курс підвищення кваліфікації у сфері застосування інструментів підготовки до роботи в грантових проєктах. Програма онлайн-практикуму була розроблена Фундацію Central European Academy Studies and Certifications (CEASC) та ГО «Асоціація Проєктних Менеджерів України».

Під час навчання розглядалися такі питання як: етапи та особливості допроєктної роботи, специфіка початку роботи із фондами ЄС, лайфхаки пошуку партнерів та побудови партнерських мереж, отримання PIC, OID, професійне резюме Europass (+практика), мотиваційний лист, пошук хоста та необхідні документи, індивідуальна мобільність, документи, які must have ще перед початком пошуку партнерів (статути, звіти, заготовка PIF, опис організації, резюме команди – BIO.

Знання, отримані під час курсу, допоможуть отримувати індивідуальні гранти та гранти для консорціумів/партнерств, а також допомагають розібратися в особливостях професійних знань проєктних менеджерів, що працюють із фондами ЄС, зокрема програмами Еразмус+, Горизонт Європа, Дім Європи.