Старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 підполковник поліції Інна Строк та начальник сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу Харківського районного управління № 2 ГУНП в Харківській області майор поліції Інна Дмитренко провели у навчальній групі 301 факультету № 2 бінарне заняття з дисципліни «Кримінальний процес». Тема заняття – проведення слідчих (розшукових) дій, під час якого розглядалися й питання порядку  відібрання зразків для експертного дослідження, призначення експертиз та залучення експерта. Інна Дмитренко відповіла на численні запитання курсантів щодо дій спеціаліста-криміналіста на місці події, застосування спеціальних знань, засобів фіксації, вилучення та пакування речових доказів.