Працівниками Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС – відповідальною з гендерних питань та академічної доброчесності, кандидаткою економічних наук Мариною Петченко, співробітниками відділу організації наукової роботи та гендерних питань доктором економічних наук, доцентом Ганною Тельновою, кандидатом технічних наук Вадимом Орлом і кандидаткою економічних наук Ольгою Глазуновою – проведено науковій семінар на тему «Підготовка та реалізація науково-дослідних проєктів». У заході взяли участь представники структурних підрозділів коледжу.

Спікером виступив Вадим Орел, який поділився своїм досвідом участі у науково-дослівних проектах, розповів про основні етапи підготовки науково-дослідних проектів та основні напрями, що необхідно враховувати під час їх  планування та реалізації.

Проведений семінар надає можливість підвищити рівень наукової складової в освітньому процесі.

КЛК ХНУВС