Курсант 4 курсу факультету № 2 Руслан Чубенко та курсант 4 курсу факультету № 4 Ілля Казмірчук успішно пройшли навчальні курси на освітній онлайн-платформі LEEd CEPOL. Руслан Чубенко пройшов наступні курси: «EU policy cycle for organised and serious international crime» та «Community Policing and Prevention of Radicalisation». Метою першого курсу було ознайомлення учасників із циклом політики ЄС щодо протидії організованій міжнародній злочинності у державах-членах ЄС, характерними підходами та стратегіями, що використовуються співробітниками правоохоронних органів у ЄС для протидії злочинності. Мета другого курсу – ілюстрація способів, якими поліція може побудувати відносини з громадою шляхом взаємодії з місцевими установами та представниками громадськості.

Ілля Казмірчук пройшов курси: «Introduction to Open Source Intelligence (OSINT)», «OSINT – Custom and Identity Search», «OSINT – Cryptocurrencies», «OSINT & Social Media». Було отримано знання щодо визначення OSINT як технології пошуку та аналізу даних, представлення зв’язку OSINT з криптовалютами, соціальними медіа тощо.

Після успішного проходження курів курсанти отримали сертифікати.