Доценти кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Станіслав Іванов та Віктор Лазарєв в рамках проведення профорієнтаційної роботи відвідали Відділ освіти Роганської селищної ради Харківського району Харківської області, Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вільховської сільської ради Харківського району Харківської області та Комунальний заклад «Вільхівський ліцей».

Представники кафедри надали інформацію про університет, факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у ХНУВС, розповіли про порядок вступу та терміни навчання. Окрему увагу приділили підготовці фахівців за спеціальністю 081 «Право». Викладачі розповіли про можливості для реалізації та всебічного розвитку курсантів і студентів у науковій, творчій і спортивній діяльності, про перспективи працевлаштування випускників поліцейського вишу.

Під час зустрічі було обговорено заходи подальшої співпраці у межах профорієнтаційних заходів.