У м. Бровари Київської області відбувся перший чемпіонат України із Комбат самозахист ІСО та науково-практичний семінар, в яких взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ.

Начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки підполковник поліції Олександр Моргунов, професор кафедри Вадим Артем’єв і рядові поліції  Дмитро Гончаров, Федір Стефанов, Борис Бородинов, Ельдар Галієв, Владислав Байдаков і Роман Тищук взяли участь у показових виступах чемпіонату. Старший викладач кафедри майор поліції Володимир Сергієнко  та викладач кафедри капітан поліції Дмитро Константинов були у складі суддівської команди.

Курсант 2курсу факультету № 2 рядовий поліції Роман Гребенюк став переможцем у розділі К-1.