У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради. Першим питанням порядку денного було обрання голови ради та затвердження нового складу. Члени ради висловили високу довіру ректору університету Валерію Сокуренку, якого одноголосно було знову обрано головою Вченої ради.

Під час засідання науковці обговорили роботу вчених рад факультетів університету, організаційні та кадрові питання, прийняли рішення про внесення змін до освітніх програм ХНУВС другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право», затвердили Положення про проведення щорічного конкурсу наукових робіт серед здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ з нагоди Дня заснування університету та ін.

Працівникам, яким присвоєно вчені звання професора та доцента, ректор вручив атестати:

Вадиму Безусому – професора кафедри правового забезпечення господарської діяльності;

Андрію Ханькевичу – професора кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів;

Анатолію Шульзі – професора кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін;

Ірині Бандурці – доцента кафедри кримінального права і кримінології;

Наталії Шишці – доцента кафедри цивільно-правових дисциплін.

Дипломи кандидата юридичних наук вручили:

В’ячеславу Смирнову – кандидата юридичних наук зі спеціальності кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність;

Катерині Шевцовій – кандидата юридичних наук зі спеціальності кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Також Валерій Сокуренко вручив нагороди працівникам університету за значні успіхи в підготовці висококваліфікованих кадрів, сумлінне та бездоганне служіння українському народові:

Диплом Національної академії правових наук України – заслуженому діячу науки і техніки України, доктору юридичних наук, професору, завідувачці кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Ользі Безпаловій;

Грамоту Харківської обласної ради – старшому науковому співробітнику науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Валерію Москавцю, Подяку Харківської обласної ради – доценту кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Еллі Вакулович.

Почесну грамоту Голови адміністрації Слобідського району Харківської міської ради:

• бухгалтеру відділення з обслуговування підрозділів, що утримуються за рахунок коштів спеціального фонду, відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Тетяні Колісніченко,
  • завідувачу відділення технічних засобів навчання інформаційно-технічного відділу Роману Щербаку;

Почесну грамоту Союзу юристів України – доценту кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 підполковнику поліції Тетяні Матюшковій.

Почесну грамоту Харківської обласної організації Союзу юристів України:

• завідувачу відділення моніторингу відділу кадрового забезпечення підполковнику поліції Сергію Терницькому,
  • головному науковому співробітнику науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності підполковника поліції Олені Федосовій,
  • юрисконсульту відділу юридичного забезпечення Яні Мазур.

Подяку Харківської обласної організації Союзу юристів України:

• фахівцю відділу зв’язків з громадськістю Лідії Мартиновій,
  • фахівцю відділення обліку та звітності відділу кадрового забезпечення Костянтину Шустіру.

Валерій Сокуренко побажав працівникам університету наснаги в роботі та подальшої плідної праці.