Голова Дебатного клубу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Расторгуєва взяла участь у дводенному тренінгу з лідерства для проєкту «Мир у цифровий час» Олексія Солдатенко «Лідер у сучасній команді». Проєкт реалізується аналітичним центром «Українська експертна ліга» у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

У рамках заходу учасники отримали сучасні знання і навички щодо питань взаємодії в команді, дізналися про міжнародні стандарти і практики з питань ефективного управління, розвинули вміння планування діяльності та організації роботи в команді, удосконалили організаторські здібності й лідерські навички.