На базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулося перше спільне засідання наукових гуртків Харківського національного університету внутрішніх справ та Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за темою «Конституційна реформа в Україні».

Харківський національний університет внутрішніх справ був представлений гуртками кафедр загальноправових дисциплін факультету № 6 а також конституційного та міжнародного права факультету № 4. Від Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна взяв участь гурток кафедри конституційного, муніципального та міжнародного права.

Під час роботи було відзначено найбільш активних студентів. Це першокурсники ХНУВС Анастасія Кірнос, Марія Кравець, Іван Лихолат та Ксенія Панасовська, а також студентка 3-го курсу Юлія Ніколенко.

Співпраця з Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна продовжується.