Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Аміна Бандій, Тетяна Бублик, Анастасія Давиденко, Артем Ляшенко, Олексій Кашперський, Микита Шурганов, Аліна Лукомська, Богдан Остапенко, Тетяна Федченко та Антоніна Янкова, які беруть участь у програмі студентської академічної мобільності (САМ Україна), зустрілися у науковому парку ХНУВС із представниками поліції Франції, Фінляндії та Румунії: капітаном жандармерії, заступником начальника відділу міжнародних тренінгів та обмінів Тренінгового центру жандармів Флорін Локателлі, начальником слідчого підрозділу відділу превенції злочинів у м. Котка Південно-східного відділу поліції Фінляндії Мікою Салміненом та начальником відділу іноземних мов та соціальних наук Школи прикордонної поліції Іоаною Бордеіану.

На зустрічі були присутні помічниця ректора з гендерних питань Оксана Цукан, заступник декана факультету № 1 з навчально-методичної роботи Владислав Невядовський, начальниця відділу міжнародного співробітництва Олена Устименко та координаторка програми Cepol Exchange у ХНУВС Мар’яна Качинська.

Під час зустрічі курсанти дізналися про особливості підготовки поліцейських у Франції, Фінляндії та Румунії, вимоги та професійні навички поліцейських, етичні стандарти поведінки поліцейських, рівень довіри населення до поліції тощо.

Програма студентської академічної мобільності (САМ Україна) є частиною програми «House of Europe» і фінансується Європейським Союзом із залученням Британської Ради.