Студенти факультету № 6 ХНУВС разом із кураторкою Ксенією Гуртовою відвідали концерт «Український соловей», що відбувся у стінах Харківської обласної філармонії. Концерт пройшов у рамках міжнародного вокального фестивалю, присвяченого 90-річчю від дня народження Євгенії Мірошниченко.

Найвідоміша українська оперна діва була окрасою Національної опери України, створювала неперевершені вокально-сценічні образи, які увійшли до скарбниці українського і світового оперного та камерно-концертного виконавства.

Під час концерту-треб'юту у супроводі симфонічного оркестру Харківської філармонії прозвучали композиції опери «Франческа да Ріміні» П. І. Чайковского, уривок із опери «Русалка» О. С. Даргомижського та інші.

Концерт на малій батьківщині співачки дійсно справив неперевершене враження на слухачів, збагативши їх культурно та духовно.