У рамках організації проведення навчання з цифрової грамотності серед працівників МВС особовий склад кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 пройшов онлайн-курс «Онлайн інструменти протидії домашньому насильству» на платформі Дія. Курс було створено Міністерством внутрішніх справ та Міністерством цифрової трансформації за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом Уряду Канади.

Під час проходження курсу було розглянуто такі теми: «Домашнє насильство: що це та яким буває», «До кого звертатися по допомогу?», «Законодавство та повноваження поліції», «Планування безпеки постраждалих», «Як допомогти постраждалим».

Знання, отримані під час проходження онлайн-курсу, науково-педагогічний склад кафедри буде використовувати під час проведення навчальних занять із дисциплін «Запобігання та протидія домашньому насильству», «Поліцейська діяльність», «Адміністративно-юрисдикційна діяльність поліції».

За результатами проходження онлайн-курсу було отримано сертифікати.