Для студентів факультету № 6 доцентки кафедри правового забезпечення господарської діяльності Ірина Василько, Ірина Кирєєва та юрисконсульт приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу Харківської області Кристина Степанова провели сумісне бінарне заняття на тему «Підприємство як суб’єкт економічної діяльності» з навчальних дисциплін «Податковий менеджмент» та «Основи економічної теорії та судової бухгалтерії».

Під час заняття Кристина Олегівна розповіла студентам про основні поняття нотаріату, загальні принципи роботи нотаріусів на території України та основні положення ЗУ «Про нотаріат», розкрила основний взаємозв‘язок нотаріату та суб‘єктів економічної діяльності.

Юрисконсульт роз'яснила здобувачам вищої освіти загальне поняття ТОВ і ТДВ та різницю між ними, розкрила основні положення ЗУ «Про товариство з обмеженою та додатковою відповідальністю» та ознайомила із поняттям «нотаріус» як суб‘єкт фінансового моніторингу.