Першокурсники факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із курсантами 3 курсу факультету № 1 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, які стали переможцями Програми студентської академічної мобільності (САМ Україна), взяли участь у завершальній оглядовій автобусній екскурсії Харковом, що організував профспілковий комітет університету.

За традицією курсанти побачили найкрасивіші православні храми, старі і нові пам’ятники міста, архітектурний ансамбль на площі Свободи, найголовніші символи Харкова, відчули подих барвистої осені та красу парку імені Т.Г. Шевченка.

У центрі міста просто неба курсанти переглянули роботи харківських художників, на площі Свободи відвідали виставку ретроавтівок харківських колекціонерів.

Молодь чекає ще багато яскравих подорожей, глибоких вражень та цікаве дозвілля.

Захід проводився згідно з діючими карантинними нормами.