VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві» відбулася онлайн у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Із вітальним словом від колективу Харківського національного університету внутрішніх справ та особисто ректора вишу Валерія Сокуренка до учасників конференції звернувся перший проректор університету доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, полковник поліції Дмитро Швець. Він зазначив, що ця конференція дасть вагомий ресурс для науковців, практиків, стане майданчиком конструктивного діалогу й водночас каналом формування і передачі необхідної інформації для найширшого кола зацікавлених осіб, краще скоординує дії фахівців-психологів, медичних працівників, громадськості, сприятиме вдосконаленню системи охорони психічного здоров’я тощо.

Дмитро Володимирович побажав учасникам конференції плідної роботи, активного й результативного обміну думками і досвідом, вдалого проєктування нової психологічної моделі сучасного українця.