У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся тренінг для тренерів з навчального курсу «Кібербезпека», що буде викладатися слухачам курсів підготовки інспекторів і спеціальних агентів кіберполіції. Організатором тренінгу став Координатор проектів ОБСЄ в Україні

Протягом п’яти навчальних днів на базі навчально-тренувального центру протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору університету експерти ОБСЄ – представники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Олександр Роковий та Артем Габінет – провели тренінгові заняття з науково-педагогічними працівниками та практиками, які стануть тренерами майбутніх кіберполіцейських.

Серед слухачів тренінгу представники Національного аерокосмічного університету ім. Н. Є. Жуковського, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. М. С. Бокаріуса Міністерства юстиції України, а також науково-педагогічні працівники кафедри інформаційної та економічної безпеки факультету № 2, кафедри захисту інформації факультету № 4, кафедри інформаційних технологій та захисту інформації факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Національний спеціаліст проектів КП ОБСЄ в Україні Надія Хван зазначила, що ОБСЄ надає підтримку органам влади України та схвалює проведення реформування органів внутрішніх справ України, в рамках якої відбувається й підготовка нових кіберполіцейських.

Декан факультету № 4 (кіберполіції) ХНУВС В’ячеслав Марков зазначив, що проведений тренінг мав на меті ознайомити тренерів із практичними завданнями, які будуть виконувати під час навчання майбутні фахівці у сфері протидії кіберзлочинності.

Учасники тренінгу відзначили високий рівень організації та проведення тренінгу, насиченість і різноманітність практичних вправ, які вони відпрацьовували, а також навчально-методичних матеріалів навчального курсу «Кібербезпека».