Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Анна Буднік взяла участь в онлайн-курсі «Інформаційна гігієна. Як розпізнати брехню в соцмережах, інтернеті та на телебаченні».

Під час курсу курсантка дізналася про те, як руйнувався інформаційний імунітет українців та які наслідки це має для держави та людей, про нову роль інформації в цифрову еру; хто, як і для чого створює інформаційні віруси; які технології маніпулювання існують на телебаченні, в онлайн-медіа – Facebook, YouTube, Google, Telegram, Viber, Вікіпедії, як споживати інформацію безпечно та навчати цьому інших.

Організатором онлайн-курсу стала волонтерська ініціатива "Інформаційної гігієна «Як не стати овочем»".