Професор кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Ірина Нечітайло пройшла онлайн підвищення кваліфікації у III Осінній школі Сковородинівської академії молодих учених, що відбулася у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди.

Програма заходу включала в себе цикл лекцій, тренінгів та практикумів, присвячених актуальним питанням наукової та викладацької діяльності. Особливу увагу було приділено розгляду можливостей і перспектив інтернаціоналізації діяльності сучасного науковця; провадженню принципів академічної доброчесності та захисту права науковця на інтелектуальну власність; особливостей наукової проєктної діяльності та підготовки грантових пропозицій; технологій підвищення стресостійкості викладача; інтерактивних форм та методів викладання у вищій школі.

Успішне проходження підвищення кваліфікації засвідчено сертифікатом.