Курсанти факультету № 2 разом із кураторкою – доценткою кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Оленою Чорноус та курсанти факультету № 4 разом із т.в.о. заступника декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 майором поліції Юрієм Онищенком у рамках плану вихідного дня долучилися до творчого напрямку класичних музичних творів і відвідали Харківську обласну філармонію, де було представлено програму «Польська музика в Україні: Шопен, Карлович, Монюшко».

Курсанти почули перший фортепіанний концерт Фридерика Шопена, скрипковий концерт Мечислава Карловича та увертюру до опери «Галька» Станіслава Монюшка у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням Романа Реваковича (Польща). Молодь отримала позитивні враження та емоції.

Олена Чорноус також провела для курсантів факультету № 2 екскурсію сучасними культурними місцями центру Харкова.