Для студентів Фахового медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти лекцію на тему «Кримінальна відповідальність медичних працівників за вчинення кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи» прочитала старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 ХНУВС Наталія Кобець.

Під час заходу були розкриті основні питання, пов’язані із притягненням медичних працівників до кримінальної відповідальності.

Присутні також були проінформовані про умови та порядок вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, про специфіку підготовки курсантів, студентів і слухачів за різними спеціальностями та формами навчання, про роботу підготовчих курсів.

Також студентам був продемонстрований профорієнтаційний відеоролик про Харківський поліцейський виш.