Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Вікторія Доценко взяла участь у семінарі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Якісна вища освіта: дискусія стейкхолдерів».

Ведучим семінару був керівник Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти – Михайло Винницький.

Під час семінару було розглянуто візії та виклики забезпечення якості вищої освіти; зв'язок між освітніми та професійними кваліфікаціями. Проведено панельну дискусію «Якість очима стейкхолдерів» за участі студентів, науково-педагогічних працівників, роботодавців, представників Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Завершився семінар практичним кейсом від секретаріату НАЗЯВО: обговорення інструментів якості.