Доцентка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Світлана Книженко провела профорієнтаційну зустріч з учнями випускного класу та педагогічним складом Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 114.

Під час бесіди представниця університету розповіла про умови вступу до університету, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у ХНУВС. Світлана Книженко відповіла на запитання юнаків і дівчат про матеріально-технічну базу, про умови навчання, побуту та дозвілля курсантів і студентів поліцейського вишу. Майбутні випускники дізналися про можливості реалізуватися курсантам і студентам університету в науковій, творчій і спортивній діяльності, а також були ознайомлені з перевагами отримання вищої освіти у ХНУВС, перспективами подальшого працевлаштування курсантів вишу. Під час зустрічі старшокласники отримали інформаційні буклети про Харківський національний університет внутрішніх справ.