Для здобувачів 3 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» Сумської філії ХНУВС професором кафедри Наталією Горобець разом із суддями-доповідачами Зарічного районного суду м. Суми були проведені бінарні заняття у форматі онлайн-лекцій в рамках проєкту «Досвід суду – крок до знань».

Студентів ознайомили з питаннями стосовно стягнення аліментів на утримання дитини та додаткових витрат на неї, було розкрито суть процедури стягнення аліментів у наказному провадженні, наведено статистику розгляду справ про стягнення аліментів Зарічного районного суду м. Суми за 2019–2020 рр. Увагу студентів звернули на те, що позовна заява при подачі до суду повинна бути оформлена у відповідності до вимог, що викладені в ст.ст. 175-177 ЦПК України. На прикладі розглянутих судових справах здобувачам освіти роз’яснили на які докази повинні посилатися позивачі в обґрунтуванні своїх вимог у справах про стягнення додаткових  витрат на дитину. Також проаналізували обставини, які враховуються судом при розгляді справ цієї категорії, та зазначили, що зразки заяв для звернення до суду про стягнення аліментів містяться на сайті суду. Наприкінці заняття суддя відповів на запитання присутніх.

Сумська філія ХНУВС