Курсантки 3-го курсу факультету № 1 Крістіна Моргай та Юлія Пацьора, які є учасницями Школи наукового лідерства, відвідали інтерактивну виставку #Вражаріум від Smile у місті Харків.

Подорожуюча виставка з найяскравішими локаціями з усього світу розмістилася у двох морських контейнерах.  Курсантки змогли потрапити до світу віртуальної реальності та піднятися на Еверест, відвідати шоу Цирку дю Солей та вирушити на африканське сафарі, проїхатись нью-йоркським таксі, опинитися на карнавалі в Ріо-де-Жанейро та зазирнути на ринки тайської столиці, перенестися на вулицю блакитного марокканського міста Шефшауена та побачити в бінокль Великий каньйон США.

Виставка #Вражаріум представила понад 40 локацій з різними інтерактивами та фотозонами, завдяки яким мешканці міста змогли потрапити у різні точки світу навіть у час всесвітньої пандемії.