Студентка факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Зоя Білан провела профорієнтаційну зустріч у Сенчанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Полтавської області з керівництвом навчального закладу та учнями 10–11 класів.

Зоя Білан поспілкувалася із директором навчального закладу Анатолієм Дейнекою, а також розповіла школярам про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, роз’яснила правила вступу до університету, можливістю користування ресурсами бібліотеки, розповіла про роботу наукових гуртків і спортивних секцій. Майбутні абітурієнти отримали інформаційні матеріали про університет.

Здобувачку вищої освіти до заходу підготував старший викладач кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Артем Добровінський.